Biz Kimiz?

2004 yılı itibari ile tekstil, emprime baskı sektörü için makinalardan veri alan üretim takibi yazılımının Ar-ge sine başlanması ve bu yazılımın hayata geçirilmesi ile çalışmalarımıza başladık. Kurumsal Yazılım projeleri ve Otomasyon yazılımları üretmek ve her alandaki sektörlerin yazılım eksiklerine çözüm bulmak ve İnternet tabanlı siteler ve uygulamalar üretmek amaçlı çalışmalar yapmak üzere kurulmuştur.

Aralık 2005 yılında Efe Bilgisistem San. Tic. Ltd. Şti. kuruluşumuzu yaptık ve kurumsal olarak yazılım firmaları arasına bizde katılmış olduk. Firma kuruluşumuz ile birlikte emprime sektörü için hazırlamış olduğumuz üretim takip sistemimizin, nakış sektörü için de uyarlanmış bir sürümünü hazırlamaya başladık. Ekim 2005 de nakış sektörü üretim takip sistemimiz de çalışmaya başladı. İlerleyen zaman içerisinde verdiğimiz hizmet anlayışımız ve müşterilerimizde sağladığımız bize olan güvenlerini arttıran çalışmalarımızla, müşterilerimizin teknoloji alanında ihtiyaç duydukları her konuda çözüm üreten bir firma olmayı kendimize hedef seçtik.

İnternet yayın ve teknolojileri alanında kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri üzerine tasarım ve yazılım ekibimiz tarafından projelendirilerek kodlaması yapılır. Web siteleri yanında internet üzerinden yapılmak istenen her türlü uygulama projelerinin de uzman ekibimizce tasarlanıp geliştirilerek sorunsuz çalışması sağlanır. Bunun yanı sıra AR-GE bölümümüzde yeni projeler üretilerek, kendimize ait yazılım ve teknoloji ürünleri ile de sektörde adımızı duyurmak için çalışmalar yapılmaktadır.

Sunduğumuz hizmet ve çalışmalarda, bizden doğru, güvenilir ve profesyonel çözümler alabilmelerini sağlamak en büyük amacımızdır.